SimplePortal

Support => International Support => Topic started by: akorkut on November 17, 2016, 05:28:50 AM

Title: İşaret konulan mesajın haber olarak resim ile birlikte anasayfada gösterilmesi
Post by: akorkut on November 17, 2016, 05:28:50 AM
Merhaba.
Her konuya göre KATEGORİLER VE BÖLÜMLER olarak ayrılmış bir forumum var.
Örneğin :
KATEGORİ İSMİ : HARCAMA
BÖLÜM : A Harcaması   -- B Harcaması gibi.


Bu bölümde kullanıcılar veya yöneticiler tarafından yazılan mesajların içerisine admin veya site yöneticileri / moderatörler   tarafından herhangi bir şekilde - örneğin düzenle, alıntı yap gibi bir buton ya da  editör butonları gibi bir buton veya mesaj yazan yerin altındaki "Ekler ve diğer seçenekler"  gibi  veya başka bir şekilde de olabilir - işaret konulduğunda o mesajı ve o mesajdaki resmi bir blokta kayan şekilde gösterebilecek bir kod var  mı?   

Sanıyorum böyle bir kod herkesin işine büyük ölçüde yarar.
Sitede daha önce verilen konular ya son mesajı, ya resimli mesajı, ya ilk mesajı gösteriyor. Ama benim düşündüğüm doğrudan site yöneticilerini seçim yapabildiği  mesajları gösterebilecek bir kod. Çünkü buradaki temel amaç, forumun mesaj bütünlüğünü bozmadan anasayfada istediğim mesajları göstermek.
Şimdiden teşekkür ederim.

 --------------------------------------------------------------------

Hello.
Messages written by users or administrators can be added by admin or site administrators / moderators in any way - such as a button like editor, citation, or a button such as an editor button, or "Appendices and other options" - when there is a sign, is there a code that can show that message and an official blot floating in that message?
SimplePortal 2.3.7 © 2008-2021, SimplePortal